Койловери KW DDC

Койловери KW DDC є частиною програми KW iSuspension – інтелектуального рішення для підвіски.Вони поєднують в собі переваги адаптивної системи демпфірування з індивідуальним рішенням для підвіски автомобіля. Пропонуються дві версії: KW DDC ECU з можливістю використання додатку KW App control та KW DDC Plug & Play для вибраних моделей автомобілів із заводською адаптивною підвіскою.

KW DDC plug & play

Сьогодні все більше автомобілів преміум-класу оснащуються адаптивною системою підвіски.До появи на ринку KW DDC Plug & Play часто доводилося йти на компроміси при налаштуванні заниження підвіски, і часто доводилося відмовлятися від системи активного контролю і функцій комфорту, за які ви заплатили додатково.З адаптивними пружинними підвісками KW DDC Plug & Play не потрібно йти на компроміси, і ви можете поєднати контроль вашої стандартної системи амортизаторів з меншим заниженням підвіски та динамікою руху пружинної підвіски KW.

Налаштування – заводське попередньо налаштоване демпфірування з адаптивним керуванням демпфером

Під час встановлення стандартні стійки просто замінюються на стійки KW з нержавіючої сталі “inox-line”, а адаптивні амортизатори KW підключаються до бортової електроніки за допомогою оригінальних штепсельних роз’ємів вашого автомобіля. Встановлення котушкової підвіски KW DDC Plug & Play не вимагає ніяких додаткових дій. Стандартні демпфери можна просто замінити на комплект койловерів KW DDC (Dynamic Damping Control – динамічне управління демпфуванням). Існуюче управління і кнопка, встановлена в салоні для управління демпфером, залишаться.

KW DDC ECU

Відчуйте інноваційність та якість високоякісної техніки “зроблено в Німеччині”: підвіска KW DDC (Dynamic Damping Control) з електронним блоком управління ECU (Electronic Control Unit). Підвіска на котушках з електронно регульованими амортизаторами вперше поєднує в собі інтелектуальну, керовану додатком настройку підвіски з індивідуальним заниженням підвіски. Це дає вам можливість модернізувати свій автомобіль за допомогою адаптивного управління амортизаторами і, за бажанням, налаштувати його відповідно до ваших вимог і манери водіння. До комплекту входять койловер KW “inox-line” з високоякісними стійками з нержавіючої сталі, електронно регульовані амортизатори, високопродуктивний блок управління з набором кабелів для конкретного автомобіля і кнопкою KW DDC для управління з кабіни, а також докладні інструкції з монтажу для легкого встановлення.

Налаштування – заводське налаштування демпфірування з адаптивним керуванням демпфером та опціональним керуванням через додаток на смартфоні

Койловер KW DDC ECU має три налаштування амортизаторів, що залежать від конкретного автомобіля. Одним натисканням кнопки ви можете вибрати між базовим налаштуванням Sport, дуже спортивним і орієнтованим на продуктивність налаштуванням Sport+, а також режимом Comfort для їзди по поганих поверхнях.

Якщо наше адаптивне комплексне рішення для модернізації доповнити модулем WLAN, то майбутнє підвіски настане вже сьогодні!За допомогою додатку адаптивні амортизатори пружинної підвіски KW DDC ECU можна безперервно регулювати на кожну вісь відповідно до особистого стилю водіння та умов навантаження.Додаток сумісний зі смартфонами та пристроями введення від Apple (iOS) та багатьма іншими пристроями з операційною системою Android і може бути інтуїтивно налаштований від максимального комфортного ID з дуже м’яким демпфуванням (відображається в додатку з 0%) до налаштування амортизаторів Sport+ (відображається в додатку зі 100%).Тут кнопка KW DDC змінює колір відповідно до додатку KW DDC.

Безперервне опускання

KW DDC plug&play забезпечує максимальне або індивідуальне опускання в межах випробуваного діапазону регулювання. Завдяки стійкій до бруду трапецієподібній різьбі та поліамідному різьбовому кільцю можна легко і швидко змінювати безперервне опускання навіть через роки.