Комплект регульованих по висоті пружин KW

Пружини з безперервним зниженням

Комплект пружин KW з регулюванням висоти використовується для заниження автомобіля в поєднанні зі стандартними амортизаторами. На відміну від звичайних комплектів пружин, тут можливе індивідуальне регулювання висоти в межах випробуваного діапазону регулювання. Для цього рішення використовуються пружинні сидіння з адаптованими пружинами KW і відповідними еластомерами, а також системи захисту від пилу, що підходять для конкретного автомобіля. Стандартна система амортизаторів, наприклад, з електронним або гідравлічним керуванням, залишається активною.

Налаштування – спортивна гармонійна швидкість пружини

Високоякісні пружини з хром-кремнієвої сталі, що використовуються в комплектах регульованих по висоті пружин KW, адаптовані за своєю жорсткістю до відповідних стандартних амортизаторів і навантажень на колеса автомобіля. Розробляючи відповідні комплекти пружин, ми також враховуємо, що їхня жорсткість ідеально узгоджується з різними характеристиками амортизаторів Вашої адаптивної стандартної підвіски. Таким чином, навіть з KW HAS ви можете відчувати свій автомобіль більш безпосередньо і динамічно. Койловерні пружини KW підходять для водіїв, які хочуть пристойно занизити свій автомобіль, використовуючи при цьому індивідуальний діапазон регулювання.

Різьбове регулювання на передній осі
Різьбове регулювання на задній осі

Безперервне зниження

Подібно до койловерної підвіски, регульовані по висоті пружини KW дозволяють безперервне опускання в пристойному діапазоні. Це неможливо зі звичайними опускними пружинами. Пилозахисні елементи і пружинні опори, що входять в комплект поставки, завжди налаштовані на максимально можливе опускання. Таким чином, з регульованими по висоті пружинами KW можна реалізувати спортивну і гармонійну поведінку водія, не погіршуючи динаміку руху автомобілів, орієнтованих на високі характеристики.