Ідеальна підвіска для будь-яких потреб!

Street Comfort

У нашій товарній категорії “Street Comfort” ви знайдете всі продукти підвісок бренду KW, які забезпечують підвищений рівень зручності використання та комфорту водіння.

KW V2 Comfort

Ви вважаєте, що ваша оригінальна або модернізована спортивна підвіска занадто незручна і негармонійна для вашого повсякденного життя? Наші комплекти койловерної підвіски KW V2 Comfort поєднують в собі динаміку руху з явним плюсом в комфорті водіння в порівнянні зі звичайними спортивними підвісками. За бажанням ви можете індивідуально налаштувати керованість або комфорт водіння більш жорстко або комфортно за допомогою інтегрованого демпфірування відскоку (технологія TVR-A). З комплектами койловерів V2 Comfort ви отримуєте ідеальний компроміс між динамікою та комфортом водіння.

KW V3 Leveling

Підвіски KW V3 Leveling ідеально підходять для водіїв, які не прагнуть до максимального заниження, але бажають отримати динаміку руху і комфорт підвіски KW Coilover в поєднанні з майже оригінальним серійним дорожнім просвітом виробника.

Підвіски KW Leveling орієнтовані на поєднання підвищеної динаміки руху і комфорту в поєднанні з мінімальним заниженням або, за бажанням, підняттям підвіски. Підвіски KW V3 Leveling – це ідеальні підвіски для модернізації для водіїв, які часто їздять по погано розвинених дорогах, або водіїв, які використовують свій автомобіль в основному в мегаполісах і міських районах, де є багато лежачих поліцейських. Прогресивні пружини підвіски розроблені таким чином, що їхня пружність підвищує комфорт водіння.

Комплект пружин KW з регулюванням висоти

Якщо ваш автомобіль оснащений амортизаторами з електронним регулюванням і ви хочете продовжувати використовувати ці стандартні функції в поєднанні з плавним і непомітним опусканням, тоді наші комплекти пружин, що регулюються по висоті, є цікавою пропозицією, доступною для великої кількості транспортних засобів. Подібно до котушкової підвіски KW, наші котушкові пружини дозволяють опускати підвіску безпосередньо на вашій стандартній підвісці.

KW Hydraulic Lift System

Ми розробили систему гідравлічного підйому KW, щоб ви могли легко долати лежачих поліцейських або круті підйоми на багатоповерхових парковках. Одним натисканням кнопки система HLS піднімає транспортні засоби на 45 міліметрів і дозволяє легко об’їжджати перешкоди.Система гідравлічного підйому доступна для встановлених котушкових підвісок KW, для вибраних оригінальних підвісок, а також як повна система, що включає комплект котушкових підвісок KW.

Модуль KW ESC

Все більше автомобілів опціонально оснащуються адаптивними системами управління амортизаторами підвіски, які після дефекту або підвищеного зносу доводиться замінювати на дорогі штатні амортизатори, а також часто є перешкодою для безступінчастого пониження. Для того, щоб ви все ще отримували більше задоволення від водіння у вигляді індивідуального дооснащення койловерної або спортивної підвіски, ми розробили комплекти для виведення з експлуатації KW (модуль KW ESC). Ці модулі деактивують виключно всі функції стандартного управління амортизаторами – всі інші функції комфорту зберігаються.

Street Performance

У товарній групі Street Performance ви знайдете всі комплекти пневмопідвіски KW для максимального заниження для дорожніх автомобілів.Залежно від комплекту пневмопідвіски KW, ви можете налаштувати силу стиснення та відбою індивідуально відповідно до ваших особистих вимог до водіння – більш комфортно або спортивно.

Койловери KW V1

За допомогою комплекту койловерів KW V1 ви можете зробити технічно максимально можливе заниження в протестованій рамі безступінчастим.Використовувані амортизатори KW мають постійно налаштовані для конкретного автомобіля зі спортивним, гармонійним налаштуванням, щоб ви могли відчути оптимальний баланс між спортивністю і придатністю для повсякденного водіння.Навіть при повному корисному навантаженні та максимальному навантаженні на вісь амортизатори працюють зі спортивною характеристикою.

Койловери KW V2

Комплект койловерів KW V2 пропонує вам технічно максимально можливе та індивідуально регульоване заниження, а також можливість подальшого налаштування наших попередньо встановлених спортивно-гармонійних амортизаторів, що відповідають особливостям вашого автомобіля.Ручне регулювання амортизаторів дозволяє виконати настройку всього за кілька простих кроків.Завдяки технології KW “TVR-A”, за допомогою 16 точних натискань ви можете цілеспрямовано впливати на керованість і комфорт водіння, щоб за бажанням надати автомобілю більш жорстку або спортивну поведінку.

Койловери KW V3

Ви ставите на перше місце орієнтоване на продуктивність водіння в поєднанні з технічно максимально можливим та індивідуальним заниженням у повсякденному житті?Наш світовий бестселер з котушковою підвіскою KW V3 – це ідеальна підвіска для вас.Амортизатори з технологіями “TVR-A” і “TVC-A”, які можна окремо регулювати за ступенем стиснення і відбою, дозволяють додатково налаштувати попередньо встановлені базові параметри демпфірування відповідно до ваших індивідуальних вимог до водіння. Це дозволяє вам безпосередньо впливати на керованість, курсову стійкість, зчеплення шин з дорогою та характеристики керованості для забезпечення безпечної керованості на граничних режимах. Крім того, незважаючи на максимальне зниження, ви отримуєте вигоду від спортивного та гармонійного комфорту під час руху.

Койловери KW V4

У комплекті койловерів KW V4 ми адаптували одну з наших гоночних технологій для повсякденного використання на дорозі і надаємо вашим високопродуктивним автомобілям явний плюс у повсякденній придатності.Регульовані в трьох напрямках високопродуктивні амортизатори дозволяють незалежно регулювати демпфірування відбою (технологія KW “TVR-A”), а також окремо налаштовувати демпфірування стиснення на низьких і високих швидкостях (технологія KW “TVCLH-A”).Ми поставляємо KW V4 для вашого спортивного автомобіля або високопродуктивного транспортного засобу з налаштуваннями продуктивності, що відповідають специфіці транспортного засобу.Завдяки регульованим амортизаторам ви можете – за бажанням – інтуїтивно переключитися на комфортне налаштування за допомогою вбудованих регуляторів на KW V4.Залежно від конструкції та геометрії осей, KW V4 оснащується алюмінієвими унібальними опорними підшипниками.

Койловери KW V5

У новому комплекті койловер KW V5 компанія KW покладається на свою успішну технологію підвіски для автоспорту GT3 з технологією KW Solid Piston і модульними та послідовно з’єднаними амортизаційними клапанами.Комплект койловер KW V5 вражає в спортивних і суперспортивних автомобілях точним і швидким демпфуванням без будь-яких істерик.Навіть при коротких ходах підвіски, поворотах керма та мінімальних нерівностях дорожнього покриття амортизатори та клапани реагують безпосередньо.Кожен маневр водіння і кожен імпульс, наприклад, викликаний гальмуванням, прискоренням, рульовим керуванням, зміною навантаження і ударами, демпфуються набагато точніше.Поршневі амортизатори підтримують автомобіль більш оптимально, ніж звичайні амортизатори.

Койловери KW DDC

Наші комплекти KW DDC Coilover Suspension поєднують переваги адаптивної системи демпфірування зі стильним і спортивним заниженням залежно від ваших індивідуальних потреб.Комплекти адаптивної підвіски KW Coilover Suspension доступні у варіанті KW DDC plug&play для автомобілів з електронно керованими амортизаторами та KW DDC ECU з додатковим керуванням через додаток для смартфонів для автомобілів без активних амортизаторів.Наразі комплекти підвіски KW DDC plug&play та KW DDC ECU доступні для більш ніж 300 типів автомобілів.

Track Performance

Ви берете участь на своєму вуличному легальному спортивному автомобілі в основному в трек-днях на гоночних трасах або стартуєте на своєму гоночному автомобілі в різних автоспортивних змаганнях? У категорії продуктів “Track Performance” ви знайдете ідеальну технологію підвіски для трек-днів на вашому легальному транспортному засобі, а також повністю регульовані гоночні амортизатори для професійного автоспорту.

Койловери KW V3 Clubsport

Базова комплектація койловер KW V3 Clubsport, яка ідеально адаптована до Нордшляйфе, дозволяє індивідуально налаштувати ваш спортивний автомобіль до бажаних параметрів вуличних шин завдяки численним варіантам налаштувань.Окремо регульовані амортизатори з технологіями “TVR-A” та “TVC-A”, що регулюються на стадії відскоку та стиснення, забезпечують широкі можливості налаштування амортизаторів.Таким чином, легко безпосередньо впливати на керованість, курсову стійкість, зчеплення з дорогою та характеристики керованості для безпечної керованості на межі динаміки руху. Залежно від типу автомобіля, койловери KW V3 Clubsport поставляються з алюмінієвими верхніми кріпленнями Unibal.

Койловери KW V4 Clubsport

Базове налаштування койловерної підвіски KW V4 Clubsport, розроблене під час численних тест-драйвів і вимірювань на Нордшляйфе та 7-місному випробувальному стенді динаміки руху KW, можна додатково адаптувати за допомогою поворотного перемикача до навантажень на колеса, ваги автомобіля та зміненої жорсткості кузова за допомогою болтового каркаса, зварного каркаса безпеки або розпірки стійки поперечини.
Якщо ви хочете налаштувати комплект койловер KW V4 Clubsport, який доступний з технічним звітом про компоненти, більш комфортно для вашої поїздки по шосе до Нордшляйфе або іншого гоночного треку, просто зменшіть силу відскоку за допомогою демпфірування стадії відскоку. Для KW V4 Clubsport використовується гоночна технологія багаторазового абсолютного переможця перегонів ADAC Zurich 24h Race Nürburgring, як і раніше, підтримувана алюмінієвими верхніми кріпленнями Unibal.

Койловери KW V5 Clubsport

Використовуючи полігон Нордшляйфе як випробувальний майданчик і 7-ми стійковий стенд, компанія KW розробила свій комплект койловерів KW V5 Clubsport. Навантаження на колеса, вага автомобіля та посилення шасі (збільшення жорсткості кузова) можуть бути враховані завдяки можливостям регулювання KW V5 Clubsport.Подібно до койловерів KW V5 Racing, регулювання стиснення та відбою на низьких та високих швидкостях здійснюється за допомогою технології суцільного поршня KW.
На відміну від традиційних амортизаторів з клапанами у внутрішній трубі, койловери KW та амортизатори KW з суцільним поршнем використовують розташування клапанів, відокремлене від внутрішньої трубки амортизатора та поршневого штока. Низько- та високошвидкісні клапанні блоки в підвісці KW Variant 5, які вбудовуються послідовно з різними типами пружин і головних клапанів, пропонують свободу індивідуального регулювання демпфірування стиснення та відбою за допомогою 14 точних клацань (14 характерних кривих) для низько- та високошвидкісного діапазону.

KW Racing

Офіційні автоспортивні організації, приватні команди або заводські команди – в усьому світі наші клієнти покладаються на успішну технологію KW Competition у професійному автоспорті та масових видах спорту.Наша широка гоночна програма KW Competition пропонує правильне гоночне рішення для кожного виду автоспорту та кожного регламенту. Програми KW Competition доступні в різних версіях з 5-, 4-, 3- і 2-ходовими регульованими гоночними демпферами або з фіксованим попередньо налаштованим налаштуванням демпферів. Ми виробляємо наші гоночні підвіски для автомобілів як омологовані серійні розробки для численних автомобілів GT3, GT4, TCR і Cup або як індивідуальні рішення для вашого успішного використання на перегонах.

KW Clubsport Toe Link Kit

Розширений діапазон регулювання toe для найкращих характеристик колії за максимального розвалу

  • Герметичні кульові з’єднання Hirschmann Automotive Uniball
  • Зручні у використанні завдяки правому/лівому різьбленню
  • Включно з технічним звітом про компоненти.

Високопродуктивні допоміжні пружини KW

Високоефективні гоночні пружини KW виготовляються зі спеціально легованої та загартованої пружинної сталі, а підвищена міцність матеріалу дозволяє створювати нові конструкції пружин зі зменшеним діаметром дроту. Завдяки цьому пружини на 30% ефективніші, ніж звичайні гоночні пружини.