Койловери KW V2

Спортивність, більший контроль над тілом, більший комфорт під час їзди та чудовий зовнішній вигляд. З регульованим демпфуванням на стадії відбою.

Комплект койловерів KW V2 – це підвіска для досвідчених спортивних водіїв, які бажають отримати індивідуальне заниження автомобіля з можливістю регулювання під час налаштування. Індивідуально регульоване демпфірування стадії відбою забезпечує краще зчеплення з дорогою на швидких ділянках і легше керування автомобілем. На комфорт водіння на поганому дорожньому покритті можна суттєво вплинути за допомогою індивідуального демпфірування стадії відбою.

Налаштування – заводське налаштування демпфера з регульованим демпфуванням відскоку

З койловерами KW V2 ви, як досвідчений спортивний водій, можете впливати на керованість і комфорт за допомогою демпфірування відскоку (технологія “TVR-A”), яке регулюється за допомогою 16 клацань. Це дозволяє встановити демпфери KW жорсткіше або комфортніше, не впливаючи на нижній клапан ступеня стиснення.

Демпфірування відскоку TVR-A::
Двоступенева запатентована технологія “TVR-A” дозволяє низькооб’ємним потокам проходити через регульований конічний низькошвидкісний байпас на низьких швидкостях демпфера і відкривати основний відбійний клапан для великих потоків на більш високих швидкостях поршня. Це призводить до значного підвищення комфорту водіння, не впливаючи на високу швидкість у зоні, що відповідає за безпеку. 16 точних клацань доступні для індивідуального налаштування, щоб можна було прийняти рішення між більшим комфортом і більшим контролем над тілом.

Безперервне зниження

Комплект койловерів KW V2 забезпечує максимальне або індивідуальне опускання в межах випробуваного діапазону регулювання. Завдяки стійкій до бруду трапецієподібній різьбі та поліамідному різьбовому кільцю можна легко і швидко змінювати постійне опускання навіть через роки.