Койловери KW HLS

Система гідравлічного підйому KW – робить ваш суперспортивний шрам придатним для щоденного використання.

Через низький центр ваги багато суперкарів мають менший дорожній просвіт. Для того, щоб без проблем долати лежачих поліцейських або круті пандуси на парковках, ми розробили систему гідравлічного підйому KW. Одним натисканням кнопки система HLS піднімає транспортний засіб на 45 міліметрів, дозволяючи без проблем долати перешкоди. Сумісна з нашою котушковою підвіскою KW або з оригінальною підвіскою, залежно від типу транспортного засобу та сфери застосування.

KW HLS Lift kit – безперервне опускання та більший дорожній просвіт одним натисканням кнопки

З комплектом підйомника HLS перешкоди, такі як паркінги, в’їзди в гаражі, лежачі поліцейські або нерівні дороги, не є проблемою навіть для занижених автомобілів або автомобілів з невеликим дорожнім просвітом. Автомобіль, оснащений комплектом підйомника, можна підняти на 45 мм, щоб подолати перешкоди, які були б неможливими при звичайній висоті автомобіля. Залежно від типу та моделі автомобіля, підйомний комплект доступний у вигляді спеціального рішення для конкретного транспортного засобу або як індивідуальний комплект для переобладнання.

Підйомний комплект доступний у двох різних версіях:HLS 2, який встановлюється на передню вісь, і HLS 4, який за потреби можна встановити і на задню вісь, що дозволяє піднімати весь автомобіль.Гідроциліндр встановлюється на ресорній підвісці між ресорною плитою і пружиною. Перевага гідравлічної системи полягає в тому, що під час руху не відбувається стиснення (переміщення) висунутого блоку циліндрів (немає небажаної додаткової підвіски).

Підйомний комплект KW HLS доступний як комплексне підвісне рішення в поєднанні з койловерною підвіскою KW або як комплект для модернізації стандартних підвісок, а також койловерів KW, що складається з пружин, адаптерів, гідравлічних циліндрів і повного блоку управління.

Індивідуальний універсальний комплект для переобладнання KW HLS lift kit встановлюється в поєднанні з комплектом койловерів. Гідравлічний блок, який піднімає або опускає транспортний засіб, встановлюється між ресорною плитою та пружиною. Необхідний монтажний простір для блоку циліндрів становить 65 мм.

  • Для автомобілів з невеликим дорожнім просвітом для легкого подолання перешкод
  • Можна активувати під час руху (до 80 км/год)
  • Швидкий підйом (4-5 секунд HLS2; 6-8 секунд HLS4)
  • З технічним звітом про компоненти для реєстрації відповідно до §19 (2) / §21 (німецькі правила StVO)