Койловери KW V1

Спортивність і чудовий зовнішній вигляд. Із заводським налаштуванням демпфірування.

Комплект койловерів KW V1 – це ідеальна система початкового рівня для тих, хто хоче отримати технічно мінімально можливі налаштування підвіски, або для тих, хто хоче створити свою власну конфігурацію. Під час великих дорожніх випробувань наші досвідчені інженери розробили налаштування для конкретної цільової групи, встановивши оптимальний баланс між спортивністю, комфортом і безпекою, а потім реалізували його в серії.

Setup – попереднє заводське налаштування демпфірування

KW V1 має адаптовану до конкретного автомобіля амортизаційну систему зі спортивним і гармонійним налаштуванням, що дає змогу відчути оптимальний баланс спортивності та повсякденної практичності. Навіть за повного завантаження та максимального навантаження на вісь амортизатори завжди працюють зі спортивними характеристиками.

Постійне зниження

Комплект койловерів KW V1 забезпечує максимальне або індивідуальне заниження в перевіреному діапазоні регулювань. Завдяки стійкому до забруднень трапецієподібному різьбленню і поліамідному різьбовому кільцю можна легко і швидко змінювати постійне заниження навіть після багатьох років.

Залишити відповідь