Койловери KW V2 Comfort

Найбільш індивідуальна спортивна підвіска з максимальним комфортом і регульованим демпфуванням відскоку.

Ваша заводська спортивна підвіска занадто жорстка? Ви хочете спортивного вигляду та динаміки руху без шкоди для комфорту? Койловери KW V2 Comfort виводять і без того зоряну їзду та репутацію койловерних систем KW на новий рівень комфорту. Розроблені спеціально для максимального комфорту, койловери KW V2 Comfort забезпечують плавне заниження з регульованою висотою і демпфуванням відбою, що дозволяє індивідуально налаштувати керованість або комфорт за допомогою вбудованих ручок регулювання відбою. Койловери KW V2 Comfort пропонують ідеальний компроміс між динамікою руху та комфортом їзди.

Налаштування – заводське налаштування демпфірування з регульованим відскоком

З комплектом койловерів KW V2 Comfort ви отримуєте задоволення від водіння, орієнтоване на комфорт. Саме тому наші інженери-випробувачі оцінюють установки на численних автомагістралях, сільських дорогах з різними типами дорожнього покриття. Комплекти койловерів KW V2 Comfort підходять для всіх водіїв, які хочуть поєднати радість від пристойного пониження з комфортом водіння. Завдяки регульованому демпфіруванню відскоку в 16 клацань (технологія TVR-A), ви можете налаштувати амортизатори KW на койловер KW V2 Comfort на більш комфортний або більш спортивний режим.

Демпфірування відскоку на передній осі
Демпфірування відскоку на задній осі

Демпфірування відскоку TVR-A:
Двоступенева запатентована технологія “TVR-A” дозволяє низькооб’ємним потокам протікати через регульований конічний низькошвидкісний байпас на низьких швидкостях демпфера, а на більш високих швидкостях поршня відкривається основний відбійний клапан для великих потоків. Це призводить до значного підвищення комфорту водіння, не впливаючи на високу швидкість у зоні, що відповідає за безпеку. 16 точних клацань доступні для індивідуального налаштування, щоб можна було прийняти рішення між більшим комфортом або більшим контролем над тілом.

Плавне опускання

Койловери KW V2 Comfort, виготовлені за технологією “inox-line” з нержавіючої сталі, дозволяють регулювати заниження автомобіля в межах випробуваного діапазону регулювання від 10 до 40 мм. Виготовлені з особливою увагою до деталей і з використанням тільки високоякісних компонентів, стійки койловерів KW V2 Comfort з нержавіючої сталі на 100% стійкі до корозії і мають необмежений термін служби. Брудостійка трапецієподібна різьба та регульоване композитне пружинне сидіння гарантують, що можливість регулювати висоту автомобіля не зміниться навіть після багатьох років експлуатації, що дозволить вам візуально підкреслити спортивний характер вашого автомобіля.